17 Czerwiec 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Logo MSiTProgram Klub 2023 dofinansowany z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Herb WWProjekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Featured

XI Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniu z broni pneumatycznej

2024 03 02 MW2024 glowne W dniu 02.03.2024r.  na gościnnym obiekcie LO w Rawiczu odbyły się XI Mistrzostwa Wielkopolski w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej. W imprezie, która mała formułę open udział wzięło 182 zawodników z 20 klubów strzeleckich  z województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego.  Doskonale spisali się na tych zawodach zawodnicy BOCK Rawicz. Justyna Kaczmarek w konkurencji Kpn40 juniorów zajęła czwarte miejsce, awansując do finału, w którym ostatecznie zajęła miejsce piąte.

W tej samej konkurencji, ale wśród juniorów młodszych 15 miejsce przypadło  Łucji Kłak. Jakub Zaremba w konkurencji Kpn40 seniorów uplasował się na pozycji czwartej. W konkurencji Ppn40 seniorów Zuzanna Winna zajęła miejsce 17, a w tej samej konkurencji, ale wśród juniorów Mateusz Rutkowski zajął miejsce siódme, a Kornel Szudra 25. W konkurencji Ppn młodzików doskonałe 4 miejsce zajął Oliwier Popowicz, 15 był Amadeusz Wenzel, 19 Alexander Woźniak, 24 Kajetan Jórdeczka. Gratulujemy!!! Równolegle z tymi zawodami na mniejszej sali odbywały się I Mistrzostwa Wielkopolski w Strzelaniu z Broni Laserowej, na których swoich sił spróbować mógł każdy, kto w tym dniu pojawił się w sali sportowej LO w Rawiczu. Również ta impreza cieszyła się dużą frekwencją wśród dzieci i dorosłych. Do zobaczenia za rok!!!!