17 Czerwiec 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Logo MSiTProgram Klub 2023 dofinansowany z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Herb WWProjekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Featured

Wielki Puchar Kaczawy

2024 02 25 Zlotoryja glowne  Jak co roku w lutym gościliśmy na międzynarodowych zawodach strzeleckich o ,,Wielki Puchar Kaczawy" w Złotoryi. Organizacja oraz atmosfera na zawodach jak zwykle była doskonała. W pierwszym dniu zawodów startowali nasi juniorzy i seniorzy. Zuzanna Winna wystrzelała 538 pkt. zajmując ósme miejsce w konkurencji Ppn60 juniorek i awansując do finału, w którym zajęła ósme miejsce. Mateusz Rutkowski wystrzelał 544 pkt. zajmując tak jak Zuzanna ósme miejsce w konkurencji, a w finale ostatecznie zajął miejsce siódme. Jakub Zaremba w konkurencji Kpn60 seniorów zajął 15 miejsce z wynikiem 581,9 pkt. Justyna Kaczmarek z wynikiem 600,3 pkt. w konkurencji Kpn60 juniorek zajęła 14 miejsce, a Łucja Kłak w tej samej konkurencji zajęła miejsce 24 z wynikiem 561,3 pkt. Mikołaj Szymczak w konkurencji Ppn60 seniorów uzyskał wynik 541 zajmując 26 miejsce.

W drugim dniu zawodów do gry weszli nasi młodzicy. Oliwier Popowicz, który pierwszy raz rywalizował na zawodach strzeleckich zajął  w konkurencji Ppn40 drugie miejsce (329 pkt.), siódme miejsce zajął Alexander Woźniak (314 pkt.), dziewiąte Amadeusz Wenzel (306 pkt.), który również zaliczył swój debiut na zawodach.  Mateusz w swojej konkurencji był tym razem szósty (549 pkt.), Zuzanna zajęła 11 miejsce (535 pkt.), Justyna też 11 miejsce (605,3 pkt), Mikołaj 19 miejsce (542 pkt.), Łucja 26 miejsce (573,1 pkt.), Jakub miejsce 15 (583,9 pkt.).
    W trzecim dniu zawodów ponownie strzelało 3 naszych młodzików, a także MIX-y. Tym razem drugie miejsce wśród młodzików zajął Alexander  (335 pkt.), siódmy był Oliwier (312 pkt.), ósmy Amadeusz (289 pkt.). Pistolet pneumatyczny MIX juniorów w składzie Mateusz Rutkowski BOCK Rawicz i Yelezaveta Shkurenko GRUNWALD Poznań zajęli 6 miejsce z wynikiem 527 pkt. Pistolet pneumatyczny MIX seniorów, w którym startowali Zuzanna oraz Mikołaj zajął miejsce 5 z wynikiem 514 pkt. karabin pneumatyczny MIX seniorów w składzie Jakub Zaremba BOCK Rawicz oraz Aleksandra Soszka 10Łódź z wynikiem 580,2 zajął ostatecznie 6 miejsce. Gratulujemy zawodnikom świetnego startu na zawodach w Złotoryi!!!!