Działo się w Złototryi!!

b_300_225_16777215_0_0_images_2023_2023-02-19_Zlotoryja_2022-02-19_Zlotoryja_glowne_2023_02_19_Zlotoryja_glowne.jpg  Rozpoczęliśmy nowy rok strzelecki uczestnictwem w międzynarodowych  ,,Zawodach o Wielki Puchar Kaczawy". W trzydniowych zmaganiach uczestniczyli nasi młodzicy, juniorzy i seniorzy. W pierwszym dniu zawodów Zuzanna Winna z wynikiem 541 pkt. zajęła 6 miejsce i zakwalifikowała się do finału konkurencji Ppn60 seniorek, w którym zajęła 4 miejsce. Mateusz Rutkowski wystrzelał 540 pkt. co dało mu 5 miejsce i awans do finału konkurencji Ppn60 juniorów. W finale podobnie jak Zuzia zajął 4 miejsce. Justyna Kaczmarek w konkurencji Kpn60 juniorek zajęła 11 miejsce (600,4 pkt.). to samo miejsce zajął Jakub Zaremba w konkurencji Kpn60 seniorów (580,7 pkt.).

W drugim dniu zawodów Zuzanna i Mateusz strzelali jeszcze lepiej. Zuzia uzyskała wynik 549 pkt., który pozwolił jej zająć 5 miejsce, a Mateusz 542 pkt., co dało mu 4 miejsce i awans do niedzielnego superfinału. Justyna wystrzelała 600,8 pkt zajmując 14 miejsce, a Jakub z wynikiem 584,9 pkt. zajął 14 miejsce. W tym dniu strzelali nasi młodzicy, dla których były to pierwsze zawody w życiu. Oboje spisali się doskonale, zajmując 5 miejsca w swoich konkurencjach. Łucja Kłak wystrzelała 387 pkt. (druga klasa sportowa!) w konkurencji Kpn40, a Alexander Woźniak  308 pkt. w konkurencji Ppn40.

W ostatnim dniu zawodów nasz MIX Kpn zajął 7 miejsce, a MIX Ppn 8 miejsce. Młodzicy: Łucja z wynikiem 375,1 pkt. była 7 w konkurencji Kpn40, a Alexander  z wynikiem 334 pkt. (trzecia klasa sportowa) zajął 4 miejsce w konkurencji Ppn40. W superfinale pistoletu pneumatycznego, w którym statrowało 16 najlepszych zawodników tych zawodów (4 juniorów, 4 juniorki, 4 seniorów i 4 seniorki) nasz Mateusz zajął 11 miejsce. Gratulujemy wyników!!!!