Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
29 Maj 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Szkolenie BOCK Snajper
Szkolenie BOCK Junior

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2024

04-05.12.2021 Zawody Mikołajkowe

Czytaj więcej... W ubiegły weekend odbyły się już ostatnie zawody w tym roku. Jak ten czas szybko zleciał! Pomimo nieciekawej aury kilkudziesięciu zawodników rywalizowało w 9 konkurencjach strzeleckich. W konkurencji Psp10 tarcza TS1 zwyciężył Karol Kłaczyński BOCK Rawicz, na drugim miejscu podium uplasował się Jacek Wałęcki ŚLĄSK Wrocław, a na trzecim Tomasz Pawelczyk BOCK Rawicz. W konkurencji Psp10 tarcza 23p zwyciężył Jacek Wałęcki, na drugim miejscu znalazł się Tomasz Pawelczyk, a na trzecim Tomasz Błaszkiewicz BOCK Rawicz. W konkurencji Pcz10 tarcza TS1 pierwsze miejsce zajął Cezary Gajdemski GLAUBERYT Lubin, drugie Sebastian Fryśny JASTRZĄB Swarzędz, trzecie Tomasz Pawelczyk. W konkurencji Pcz10 tarcza 23p najlepszym zawodnikiem został Tomasz Pawelczyk, na drugim miejscu uplasował się Bogusław Biernacki, a na trzecim Karol Kłaczyński

Mistrzostwa Klubu ,,BOCK"

Czytaj więcej...  Kolejne Mistrzostwa naszego klubu za nami. W dniu 16.10.2021 odbyły się konkurencje kulowe. W konkurencji Psp10 tarcza TS1 zwyciężył Jakub Kasprzyk BOCK Rawicz, drugie miejsce zajął Adam Kowalski BOCK Rawicz, a trzecie Grzegorz Kratowski VIS Gostyń. W konkurencji Psp10 tarcza 23p pierwsze miejsce zajął Adam Krzyżaniak JASTRZĄB Swarzędz, drugie Grzegorz Kratowski, trzecie Adam Kowalski BOCK Rawicz. W konkurencji Pcz10 tarcza TS1 zwyciężył Adam Kowalski, przed Przemysławem Depczyńskim BOCK Rawicz i Romanem Bilskim BOCK Rawicz. W konkurencji Pcz10 tarcza 23p ponownie najlepszym okazał się Adam Kowalski, drugi był Roman Bilski, a trzeci Grzegorz Kratowski.

Drudzy w Finale Ligi Strzeleckiej PZSS i pierwsi w Finale Pucharu Polski!!!

Czytaj więcej... Zakończył się Finał Ligi Strzeleckiej PZSS, rozgrywany na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław. W tym roku tę rywalizację wygrała drużyna CWZS Zawisza Bydgoszcz w kładzie: Jakub Werys, Wiktor Kwieciński i Bartłomiej Seweryn. W meczu o złoty medal pokonali oni nasz klub, który występował w składzie: Piotr Kowalczyk, Krzysztof Buniowski i Wojciech Lisiak. Na trzecim miejscu w tej rywalizacji znalazła się drużyna WKS Śląsk Wrocław.

Kacper Baksalary piąty na Mistrzostwach Świata Juniorów!!

Czytaj więcej...  Olbrzymim sukcesem zakończył się udział  juniora BOCK Rawicz Kacpra Baksalarego w Mistrzostwach Świata Juniorów w Limie (Peru). Kacper, który po raz pierwszy startował w Mistrzostwach Świata Juniorów, awansował z pierwszego miejsca do finału  konkurencji Skeet 125, zdobywając 121 na 125 możliwych do uzyskania punktów. W finale, w którym startowało 6 najlepszych zawodników  Kacper zajął 5 miejsce, zdobywając 23 pkt. Mistrzem Świata został Elijach Ellis USA (53 pkt.). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

Kurs na sędziego strzelectwa sportowego

Rawicki Klub Sportowy BOCK w Rawiczu i KS DEFENDU w Poznaniu informuje, że w dniach  23 i 24 października 2021 r. od godz. 9.00  odbędzie się kurs w celu uzyskania uprawnień sędziego strzelectwa sportowego klasy III oraz podwyższenie na klasę II. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest spełnienie wymogów zawartych w Regulaminie Kolegium Sędziów Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Osoby nie spełniające postanowień regulaminu nie zostaną zakwalifikowane do udziału w kursie. Odpłatność za kurs wynosi:
                                                              -350 zł. za kurs na sędziego strzelectwa sportowego  kl. III,

- 150 zł. za kurs sędziowski na podwyższenie II klasy strzelectwa sportowego

Kurs prowadzącego strzelanie.

Rawicki Klub Sportowy BOCK informuje, że w dniu  23 i 24 października 2021 r. od godz. 9.00 odbędzie się kurs w celu uzyskania uprawnień prowadzącego strzelanie. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest spełnienie wymogów zawartych w regulaminie uzyskiwania uprawnień prowadzącego strzelanie PZSS. Osoby nie spełniające postanowień regulaminu nie zostaną zakwalifikowane do udziału w kursie. Miejsce kursu – 64-310 Józefowo ul. Młyńska 26 A gm. Lwówek. Odpłatność za kurs wynosi 350 zł. Organizator zapewnia materiały szkoleniowe i wydanie legitymacji. Opłatę należy dokonać do dnia 15 października 2021 na konto:

Rawicki Klub Sportowy BOCK w Rawiczu
63-900 Rawicz ul. Spokojna 1 a
12 1090 1287 0000 0001 4767 3730
z dopiskiem „ imię i nazwisko -za kurs prowadzącego strzelanie"

Pożegnanie lata na strzelnicy BOCK.

Czytaj więcej...  W ostatnią sobotę 25.09.2021r. pożegnaliśmy lato zawodami strzeleckimi. W konkurencji Psp20 zwyciężył Jacek Wałęcki ŚLĄSK Wrocław (184 pkt.), drugie miejsce zajął Mikołaj Szymczak BOCK Rawicz (183 pkt.), a trzecie Grzegorz Kratowski VIS Gostyń (180 pkt.). W konkurencji Pcz20 pierwsze miejsce zajął Grzegorz Kratowski (187 pkt.), drugie Przemysław Michalski BOCK Rawicz (167 pkt.), trzecie Sławomir Karlik BOCK Rawicz (167 pkt.). W konkurencji Kdw20 najlepszą zawodniczką okazała się Justyna Kaczmarek BOCK Rawicz (185 pkt.), drugie miejsce zajął Jakub Zaremba BOCK Rawicz (183 pkt.), a trzecie Grzegorz Kratowski (158 pkt.).

Złoto i brąz na Mistrzostwach Polski Juniorów!

Czytaj więcej... W dniach 15.09-19.09.2021 w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. W konkurencji Junior Skeet startowało czterech naszych juniorów. Złoty medal zdobył Kacper Baksalary BOCK Rawicz (118 pkt.), a brąz Krzysztof Buniowski BOCK Rawicz (104 pkt.). Marcin Kalecki zajął czwarte miejsce (74+4 pkt.), a Stanisław Sołtys siódme (74+3 pkt.). Trochę gorzej poszło naszym zawodnikom w konkurencji Trap. Krzysztof Buniowski zajął szóste miejsce w finale tej konkurencji (93 pkt., finał 15 pkt.), Stanisław Sołtys zajął miejsce siódme (84+0 pkt.), Kacper Baksalary miejsce ósme (82 pkt.), Marcin Kalecki miejsce piętnaste (21 pkt.).

Nowy Rekord Polski Kacpra Baksalarego na MP we Wrocławiu!!!

Czytaj więcej...W dniach 09-12.09.2021r. we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w strzelaniach do rzutków.  Świetnie zaprezentowali się w nich nasi strzelcy, którzy zdobyli łącznie siedem medali. W finale konkurencji Skeet125 zwyciężył Kacper Baksalary BOCK Rawicz, który z wynikiem 59 pkt. ustanowił Nowy Rekord Polski. Drugie miejsce zajął Maciej Gajerski ŚLĄSK Wrocław (57 pkt.), trzecie Wiktor Kwieciński ZAWISZA Bydgoszcz (44 pkt.). W konkurencji Double Trap 150 zwyciężył Piotr Kowalczyk BOCK Rawicz (120 pkt.), przed Sebastianem Kozikowskim ŚLĄSK Wrocław (117 pkt.) i Krzysztofem Buniowskim BOCK Rawicz (115 pkt.). Piotr Kowalczyk zdobył też brązowy medal w konkurencji Trap 125.