Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
17 Czerwiec 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Szkolenie BOCK Junior

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2024

Featured

Nasi zawodnicy na zawodach we Wrocławiu i Zielonej Górze.

2024 04 12 lubuskie glowne1 Miniony weekend obfitował w zawody strzeleckie. Nasi rzutkowcy startowali w I Rundzie Pucharu Polski we Wrocławiu i zdobyli na niej dwa medale. Krzysztof Buniowski wywalczył srebro w konkurencji Skeet125 seniorów, a Antoni Sołtys wystrzelał swój rekord życiowy (107 pkt.) i zdobył brązowy medal w konkurencji Trap 125 juniorów.

Pozostałe miejsca naszych zawodników: Mikołaj Pałka 8 miejsce Skeet 125 juniorów, Piotr Kowalczyk 5 miejsce Skeet125 seniorów i 13 miejsce Trap125 seniorów, Wiktoria Lokś 5 miejsce Trap125 juniorek, Łukasz Pulcer 21 miejsce Trap125 seniorów, Kamil Niedziałek 22 miejsce Trap125 seniorów, Stanisław Sołtys 33 miejsce Trap125 seniorów.
     Nasi młodzicy oraz  juniorka młodsza wraz ze swoją trenerką startowali w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego. Młodzicy startowali w konkurencji pistoletu szybkostrzelnego 2x30. Brązowy medal w tej konkurencji wywalczył Alexander Woźniak, czwarty był Amadeusz Wenzel, a piąty Oliwier Popowicz. Piąte miejsce w konkurencji karabinu trzy postawy open zajęła Justyna Kaczmarek, ósme Łucja Kłak.
    Należy też dodać, że na strzelnicy kulowej w Rawiczu odbyła się w ostatnią sobotę pierwsza część zawodów  ,,Powitanie Wiosny" . Na drugą odsłonę tych zawodów zapraszamy w dniu 21 kwietnia na strzelnicę rzutkową. Gratulujemy zawodnikom osiągniętych wyników!!!!