Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
17 Czerwiec 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Szkolenie BOCK Junior

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2024

Featured

XI Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniu z broni pneumatycznej

2024 03 02 MW2024 glowne W dniu 02.03.2024r.  na gościnnym obiekcie LO w Rawiczu odbyły się XI Mistrzostwa Wielkopolski w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej. W imprezie, która mała formułę open udział wzięło 182 zawodników z 20 klubów strzeleckich  z województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego.  Doskonale spisali się na tych zawodach zawodnicy BOCK Rawicz. Justyna Kaczmarek w konkurencji Kpn40 juniorów zajęła czwarte miejsce, awansując do finału, w którym ostatecznie zajęła miejsce piąte.

W tej samej konkurencji, ale wśród juniorów młodszych 15 miejsce przypadło  Łucji Kłak. Jakub Zaremba w konkurencji Kpn40 seniorów uplasował się na pozycji czwartej. W konkurencji Ppn40 seniorów Zuzanna Winna zajęła miejsce 17, a w tej samej konkurencji, ale wśród juniorów Mateusz Rutkowski zajął miejsce siódme, a Kornel Szudra 25. W konkurencji Ppn młodzików doskonałe 4 miejsce zajął Oliwier Popowicz, 15 był Amadeusz Wenzel, 19 Alexander Woźniak, 24 Kajetan Jórdeczka. Gratulujemy!!! Równolegle z tymi zawodami na mniejszej sali odbywały się I Mistrzostwa Wielkopolski w Strzelaniu z Broni Laserowej, na których swoich sił spróbować mógł każdy, kto w tym dniu pojawił się w sali sportowej LO w Rawiczu. Również ta impreza cieszyła się dużą frekwencją wśród dzieci i dorosłych. Do zobaczenia za rok!!!!