Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
17 Czerwiec 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Logo MSiTProgram Klub 2023 dofinansowany z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Herb WWProjekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Szkolenie BOCK Soldier
Szkolenie BOCK Soldier
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej
Szkolenie BOCK Snajper
Szkolenie BOCK Snajper
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej
Szkolenie BOCK Junior
Szkolenie BOCK Junior
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2024

Featured

Zawody z okazji 100-lecia sportu w Rawiczu

b_300_225_16777215_0_0_images_2023_2023-06-03_100_lecie_2023-06-03_100_lecie_glowne_2023-06-03_100_lecie_glowne.jpg  W ostatni weekend odbyły się ,,Zawody z okazji 100-lecia sportu w Rawiczu". Były to zawody, w których zawodnicy po raz pierwszy rywalizowali w konkurencji pistoletu dynamicznego, w oparciu o przepisy IPSC. W tej inauguracyjnej konkurencji zwyciężył Mariusz Tabaka BOCK Rawicz, drugie miejsce zajął Piotr Rozwalka CEL Góra, a trzecie Adam Kowalski BOCK Rawicz. 

   W pozostałych konkurencjach: Psp20 1. Adam Kowalski, 2. Paweł Marczyński BOCK Rawicz, 3. Jacek Wałęcki Śląsk Wrocław; Pcz20 (25 m.) 1. Adam Kowalski, 2. Piotr Rozwalka CEL Góra, 3. Cezary Gajdemski AMATOR Wrocław; Pcz20 (50m.) 1. Marek Wystygło ŚLĄSK Wrocław, 2. Jacek Wałęcki, 3. Piotr Rozwalka; Kdw20 1. Justyna Kaczmarek BOCK Rawicz, 2. Jakub Zaremba BOCK Rawicz, 3. Piotr Robaczyński BOCK Rawicz; Kcz10 bez optyki 1. Paweł Marczyński, 2. Tomasz Buszkiewicz, 3. Gabriela Marków BOCK Rawicz; Kcz10 z optyką 1. Adam Kowalski, 2. Sławomir Karlik BOCK Rawicz, 3. Marek Wystygło
   W drugi dzień zawodów jak zwykle rywalizowali rzutkowcy. W konkurencji Trap25 1. Robert Giezek KBS Opalenica, 2. Wiktoria Lokś BOCK Rawicz, 3. Tomasz Lech HUZAR Oleśnica; Skeet25 1. Bogumił Robaczyński BOCK Rawicz, 2. Robert Giezek, 3. Bartłomiej Kaczmarek MUSZKIET Konin; Double trap30 1. Adam Kowalski, 2. Artur Depczyński MUSZKIET Konin, 3. Bartłomiej Kaczmarek.

   Gratulujemy zawodnikom i zapraszamy na kolejne zawody!!!

100-lecie 100-lecie 100-lecie
100-lecie 100-lecie 100-lecie
100-lecie 100-lecie 100-lecie
100-lecie 100-lecie 100-lecie
100-lecie 100-lecie