Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
25 Kwiecień 2024    |    Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Logo MSiTProgram Klub 2023 dofinansowany z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Herb WWProjekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Szkolenie BOCK Soldier
Szkolenie BOCK Soldier
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej
Szkolenie BOCK Snajper
Szkolenie BOCK Snajper
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej
Szkolenie BOCK Junior
Szkolenie BOCK Junior
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2024

Kurs sędziowski na kl.III dynamiczną oraz na kandydata RO IPSC

logo
Z przyjemnością informuję, że w dniu 07.05.2023r. na naszej strzelnicy w Rawiczu odbędzie się kurs sędziowski na III kl. dynamiczną oraz na kandydata RO IPSC wraz z egzaminem kompetencyjnym oraz na podniesienie klasy sędziowskiej. Kurs prowadzić będzie Arkadiusz Szymanek oraz Krzysztof Kołowca, sędziowie i egzaminatorzy IPSC. Koszt kursu wraz z egzaminem - 200 zł. W związku z tym, że egzamin odbywał się będzie na platformie e-lerning nroi.ipsc-pl.org – każdy egzaminowany powinien posiadać sobą laptop lub tablet z dostepem do internetu. 
Każdemu sędziemu lub kandydatowi na sędziego zostanie założone konto na platformie nroi.ipsc-pl.org:


-  kandydaci na sędziego logują się do platformy za pomocą nr licencji zawodniczej PZSS (L-12345, bez miesiąca i roku) – dane do logowania zostaną przesłane na maila przed egzaminem.
- sędziowie przystępujący do egzaminu na podniesienie klasy logują się do platformy za pomocą  nr licencji sędziego dynamicznego (same liczby, bez klasy i roku wydania) - dane do logowania zostaną wysłane na maila.

             1. Warunki zaliczenia testu teoretycznego na klasę sędziowską: 

a)      III/k.RO – 20 pytań, czas 45 minut, próg zaliczenia 70% 

b)      II/RO – 40 pytań, czas 45 minut, próg zaliczenia 80% 

c)     I/CRO – 40 pytań, czas 45 minut, próg zaliczenia 85% 

d)    P/RM – 40 pytań, czas 45 minut, próg zaliczenia 85% 

 

2. Egzamin kompetencyjny.

- informacje podstawowe:

Do egzaminu mogą zostać dopuszczone osoby, które posiadają w dniu egzaminu ważną licencję zawodniczą PZSS na 2023 rok i wiedzę z zakresu przepisów IPSC. Kandydaci proszeni są o przybycie z własnym wyposażeniem tj.: broń z minimum dwoma magazynkami, amunicja minimum 36 szt., pas z kaburą i ładownicami spełniającymi wymogi przepisów IPSC, ochronniki słuchu i wzroku oraz długopis. Klub może również użyczyć wyposażenia (poza pasem z kaburą),  broni i amunicji na strzelnicy.

Osoby chętne proszę o zgłoszenia do dnia 26.04.2023r. poprzez ten link: zgłoszenie na kurs