Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
29 Maj 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Logo MSiTProgram Klub 2023 dofinansowany z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Herb WWProjekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Szkolenie BOCK Soldier
Szkolenie BOCK Soldier
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej
Szkolenie BOCK Snajper
Szkolenie BOCK Snajper
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej
Szkolenie BOCK Junior
Szkolenie BOCK Junior
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2024

04-05.12.2021 Zawody Mikołajkowe

   b_300_225_16777215_0_0_images_2021_2021-12-04_Mikolajki_2021-12-04_Mikolajki_glowne_2021-12-04_Mikolajki_glowne.jpg W ubiegły weekend odbyły się już ostatnie zawody w tym roku. Jak ten czas szybko zleciał! Pomimo nieciekawej aury kilkudziesięciu zawodników rywalizowało w 9 konkurencjach strzeleckich. W konkurencji Psp10 tarcza TS1 zwyciężył Karol Kłaczyński BOCK Rawicz, na drugim miejscu podium uplasował się Jacek Wałęcki ŚLĄSK Wrocław, a na trzecim Tomasz Pawelczyk BOCK Rawicz. W konkurencji Psp10 tarcza 23p zwyciężył Jacek Wałęcki, na drugim miejscu znalazł się Tomasz Pawelczyk, a na trzecim Tomasz Błaszkiewicz BOCK Rawicz. W konkurencji Pcz10 tarcza TS1 pierwsze miejsce zajął Cezary Gajdemski GLAUBERYT Lubin, drugie Sebastian Fryśny JASTRZĄB Swarzędz, trzecie Tomasz Pawelczyk. W konkurencji Pcz10 tarcza 23p najlepszym zawodnikiem został Tomasz Pawelczyk, na drugim miejscu uplasował się Bogusław Biernacki, a na trzecim Karol Kłaczyński

  W konkurencji Kdw10 bezkonkurencyjna była Justyna Kaczmarek BOCK Rawicz, na drugim miejscu uplasował się Waldemar Król, a na trzecim Franciszek Wroński. W konkurencji Kcz10 bez optyki pierwsze miejsce zajął Marcin Pławiak BURSZTYN Kalisz, drugie Tomasz Błaszkiewicz, a trzecie Cezary Gajdemski. W konkurencji Kcz10 z optyką pierwsze miejsce przypadło Cezaremu Gajdemskiemu, drugie Dawidowi Bartkowiakowi BOCK Rawicz, trzecie Przemysławowi Skrzypczakowi. Rozegrano również dwie konkurencje śrutowe. W konkurencji strzelania do 5 popperów zwyciężył Marek Ząbek BOCK Rawicz, drugie miejsce zajął Marcin Pławiak, trzecie Adrian Weiss BOCK Rawicz. W konkurencji strzelania do popperów ale na czas pierwszy był Jacek Wałęcki, drugi Dawid Bartkowiak, a trzeci Przemysław Skrzypczak.

    W niedzielę odbyły się zawody rzutkowe. W konkurencji Trap25 zwyciężył Jacek Stryjak HUZAR Oleśnica, przed Mirosławem Kubiakiem BOCK Rawicz i Stanisławem Sołtysem BOCK Rawicz. W konkurencji Skeet25 pierwszy był Sławomir Owczarz BOCK Rawicz, drugi Stanisław Sołtys, a trzeci Bartłomiej Kaczmarek MUSZKIET Konin. W konkurencji Double Trap 30 pierwsze miejsce zajął Robert Giezek LTS Leszno, przed Stanisławem Sołtysem i Bartłomiejem Kaczmarkiem.
    Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w tych ostatnich w tym roku zawodach i zapraszamy w przyszłym roku!!!! Przypominamy również, że zapisując się na zawody elektronicznie i dokonując wcześniejszej opłaty za startowe przelewem na konto klubu zostajemy umieszczeni automatycznie na liście startowej, która zostaje opublikowana na stronie klubu w dniu poprzedzającym zawody. 

Mikolajki Mikolajki Mikolajki
Mikolajki Mikolajki Mikolajki